Angličtina

Rozsah:
48 vyučovacích hodín
Termín konania:
15.04.2024 - 05.07.2024
Dni konania:
pondelok a streda alebo utorok a štvrtok
Čas konania:
čas podľa dohody
Miesto konania:
Akadémia vzdelávania Zvolen, Námestie SNP 25, Zvolen
Cena:
180,-€
Prihláška:
Online prihláška
Lektor:
rôzni
Cieľová skupina:
dospeli a mladí ľudia vo veku nad 15 rokov
Požadované vzdelanie:
bez obmedzenia
Doklad o ukončení:
možnosť získať certifikát AVZV na príslušnej úrovni ovládania jazyka
Cieľ kurzu:
Absolvent jednotlivých modulov jazykového kurzu dosiahne jazykové kompetencie na základe kritérií definovaných Spoločným európskym referenčným rámcom.

Obsah: Kurz anglického jazyka Zvolen

Kurz angličtiny Zvolen – je kurz všeobecnej angličtiny. Angličtina je svetový jazyk číslo 1. V pracovnom či súkromnom živote narážame na angličtinu denno-denne. Internet, hudba, filmy ale aj medzinárodná firemná spolupráca či medzinárodný obchod. Spoločnosti na Slovensku rovnako často vlastnia zahraniční vlastníci a pracujú v nich cudzinci. A najčastejším jazykom, ktorý ich spája je práve angličtina. študujte preto u nás, v pohode, bez strese a profesionálne. Využite náš kurz Angličtina Zvolen  a napredujte.

kurz angličtina Zvolen

 

Jazykový kurz angličtiny je zameraný na rozvoj komunikatívnych schopnosti, každodenných praktických jazykových zručnosti. Výučba je orientovaná na potreby a motiváciu študentov. Pozostáva z týchto modulov:
Modul 1: Začiatočníci: 144 hodín
Modul 2: Mierne pokročilí: 144 hodín
Modul 3: Stredne pokročilí: 144 hodín
Modul 4: Pokročilí: 144 hodín
Zaradenie do výučby na základe vstupného testu. V kurzoch pre verejnosť sú moduly rozdelené na trimestre.

 

Absolvent jednotlivých modulov jazykového kurzu angličtiny dosiahne jazykové kompetencie na základe kritérií definovaných Spoločným európskym referenčným rámcom globálne i vo vzťahu k jednotlivým jazykovým zručnostiam Uvedený kurz umožňuje poslucháčom zvoliť si rozsah kurzu podľa časových možností, kariérnych ambícií, osobnej motivácie a schopnosti učiť sa cudzí jazyk. Poslucháč môže absolvovať jeden, dva, prípadne viac modulov, čím sa posúva dopredu na vyšší stupeň jazykovej kompetencie v rámci jedného stupňa.

Kedykošvek je

Možnosť využiť bezplatné testovanie na našej stránke (otestujte sa z anglického jazyka)

Kompletnú ponuku našich jazykových kurzov vo Zvolene nájdete tu.

Kompletnú ponuku všetkých našich kurzov a seminárov nájdete tu.

 

Ďalšie možnosti ako sa prihlásiť na tento kurz anglického jazyka Zvolen

Využite našu online prihlášku.

Prihláste sa prostredníctvom emailu na adrese avzv@avzvolen.sk

Zavolajte nám v pracovných dňoch v čase 08:00 – 17:00 na telefóne čísla +421902930206 alebo +421902930207.

Alebo nás navštívte osobne na adrese Nám. SNP 25 Zvolen.

 

Vnútrofiremné vzdelávanie

Okrem klasických kurzov poskytujeme firemným klientom aj možnosť vzdelávania formou tzv. “IN HOUSE” kurzov. To znamená kurzy prebiehajú priamo vo Vašej firme v pracovnej dobe či pred alebo po nej. Sú prispôsobené konkrétnym potrebám a požiadavkám Vašej spoločnosti. V skupinovej či individuálnej forme poskytujeme prvotriedne jazykové kurzy vedené overenými lektormi Akadémie vzdelávania Zvolen.

V prípade záujmu o “IN HOUSE” kurzy nás neváhajte kontaktovať a mi Vám pripravíme cenovú ponuku na kurz “šitý na mieru”.

 

Individuálne hodiny

Chcete sa vzdelávať individuálne. Chcete mať kurz pripravený priamo Vašim potrebám. Potrebujete kurz s individuálnym rozvrhom presne pre Vás. Využite našu možnosť individuálnych kurzov. Lektor sa venuje počas hodiny len Vám.  Cena individuálnej hodiny je 17 € za 60 minútovú hodinu. Počet hodín, ktoré potrebujete je len vaša voľba.

 

Doučovanie

Potrebujete sa pripraviť na dôležitú skúšku, prijímacie konanie alebo maturitu. Alebo potrebujete len zlepšiť svoje výsledky v škole. Pre vás sme pripravili možnosť doučovania s lektormi a profesionálnymi učiteľmi s dlhoročnými skúsenosťami. Cena doučovania je v individuálnej forme 17 € za 60 minútovú hodinu alebo v skupinovej forme podľa štandardného cenníka kurzov.

 

Rekvalifikačné kurzy

Naše jazykové kurzy sú vhodné aj ako rekvalifikačné resp. kompetenčné kurzy pre uchádzačov o zamestnanie a je možné ho absolvovať zadarmo prostredníctvom úradu práce. Ak chcete vedieť viac o tom ako sa dá vybaviť kurz preplatený úradom práce cez programy REPAS či KOMPAS+ pozrite si náš návod „Ako funguje REPAS a KOMPAS“ alebo navštívte priamo stránku Ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny SR  k téme REPAS alebo KOMPAS+.


Radi zodpovieme Vaše otázky