Nám. SNP 25, 96001 Zvolen - tel: 0902 930 206, 0902 930 207

Taliansky jazyk je čoraz populárnejší ako cudzí jazyk. Taliančina je atraktívna pre svoju temperamentnosť a romantickosť. Taliansko navštevuje ročne tisíce Slovákov. Sme  očarení ich históriou, architektúrou, kultúrou, gastronómiou a samozrejme slnkom a piesočnými plážami. Tak, ak nechcete, aby Vaša taliančina skončila pri názvoch cestovín, príďte a prihláste sa niektorý z našich kurzov tohto čarovného jazyka.

Naše najbližšie kurzy TALIANČINY

Taliančina

09.09.2019 - 20.12.2019
čas podľa dohody
Zvolen

140,-€

Online prihláška

Taliančina

09.09.2019 - 20.12.2019
čas podľa dohody
Banská Bystrica

160,-€

Online prihláška

Udalosti

V prípade záujmu (okrem úplných začiatočníkov) sa kedykoľvek môžete pridať do už bežiacich jazykových kurzov. Podmienky v tomto prípade dohodou.

Firemné "IN HOUSE" vzdelávanie

Okrem klasických kurzov poskytujeme firemným klientom aj možnosť vzdelávania formou tzv. “IN HOUSE” kurzov. To znamená kurzy prebiehajú priamo vo Vašej firme v pracovnej dobe či pred alebo po nej. Sú prispôsobené konkrétnym potrebám a požiadavkám Vašej spoločnosti. V skupinovej či individuálnej forme poskytujeme prvotriedne jazykové kurzy vedené overenými lektormi Akadémie vzdelávania Zvolen.

V prípade záujmu o “IN HOUSE” kurzy nás neváhajte kontaktovať a mi Vám pripravíme cenovú ponuku na kurz “šitý na mieru”.

Individuálne hodiny

Chcete sa vzdelávať individuálne. Chcete mať kurz pripravený priamo Vašim potrebám. Potrebujete kurz s individuálnym rozvrhom presne pre Vás. Využite našu možnosť individuálnych kurzov. Lektor sa venuje počas hodiny len Vám.  Cena individuálnej hodiny je 15 € za 60 minútovú hodinu. Počet hodín, ktoré potrebujete je len vaša voľba.

Doučovanie

Potrebujete sa pripraviť na dôležitú skúšku, prijímacie konanie alebo maturitu. Alebo potrebujete len zlepšiť svoje výsledky v škole. Pre vás sme pripravili možnosť doučovania s lektormi a profesionálnymi učiteľmi s dlhoročnými skúsenosťami. Cena doučovania je v individuálnej forme 15 € za 60 minútovú hodinu alebo v skupinovej forme podľa štandardného cenníka kurzov.

Summary
Kurz talianskeho jazyka
User Rating
5 based on 1 votes
Service Type
Kurz talianskeho jazyka
Provider Name
Akadémia vzdelávania Zvolen,
Námestie SNP 25,Zvolen,Banskobystrický kraj-96001,
Telephone No.+421902930206, +421902930207
Area
Zvolen
Description
Taliansky jazyk je čoraz populárnejší ako cudzí jazyk. Taliančina je atraktívna pre svoju temperamentnosť a romantickosť. Taliansko navštevuje ročne tisíce Slovákov. Sme očarení ich históriou, architektúrou, kultúrou, gastronómiou a samozrejme slnkom a piesočnými plážami. Tak, ak nechcete, aby Vaša taliančina skončila pri názvoch cestovín, príďte a prihláste sa niektorý z našich kurzov tohto čarovného jazyka.