kurz balíka Microsoft Office - Počítačové kurzy Zvolen

Kurz MS Office

Manažér informačných systémov

Vhodný aj ako rekvalifikačný kurz (REPAS) alebo kompetenčný kurz (KOMPAS+).

Zľava pri platbe vopred

Kurz MS Office Vás naučí používať programy Microsoft Word, Excel, PowerPoint a Outlook od úplného začiatočníka až na úroveň pokročilý. Naučíte sa využívať tieto programy efektívne a správne tak, aby Vám šetrili čas a zefektívnili Vašu prácu.

Celý kurz MS Office je orientovaný na praktické použitie v pracovnom a podnikateľskom prostredí. Naši lektori majú mnoho skúseností priamo z praxe a dobre poznajú požiadavky firiem ako aj potreby pri podnikaní. Nakoľko sa svet aj v tejto oblasti neustále a rýchlo mení, sledujeme nové trendy a vývoj softvéru, tak aby sme Vás naučili tie najlepšie postupy pri využívaní balíka MS Office.

Súčasťou kurzu je aj množstvo praktický úloh na doma, kde budete musieť sami použiť nadobudnuté vedomosti a následne všetky prípadné problémy prediskutujete v skupine a s lektorom.

Z našich skúseností vieme, že najhoršia vec, ktorá sa môže stať je, že po skončení kurzu prestanete na čas balík MS Office používať a vedomosti síce nezabudnete ale dostanú sa do úzadia. Mysleli sme aj na tento problém a po kurze  ešte 2 týždne v prípade Vášho záujmu budete dostávať praktické úlohy priamo od lektora a konzultovať s ním výsledky, postupy a problémy mailom alebo telefonicky. Stanete sa tak samostatným, skúseným a sebavedomým užívateľom balíka MS Office, ktorého nič v práci či podnikaní nezaskočí.

Študujte zadarmo cez úrad práce.

Všetky naše počítačové kurzy je možné študovať aj ako rekvalifikačné kurzy prostredníctvom úradov práce. Takže ak ste uchádzač o zamestnanie a potrebujete rozšíriť či zdokonaliť svoje schopnosti pri práci s počítačom, sme tu pre Vás. Ako vybaviť REPAS alebo KOMPAS?

Využite zľavy za platbu vopred

Na mnohé naše kurzy poskytujeme zľavu za platbu vopred. Pri každom kurze so zľavou uvádzame dve ceny. Pri pladbe vopred platí pre Vás tá nižšia. Všetky ceny sú konečné. Pozrite si aj našu kopletnú ponuku kurzov spolu s ich cenami a zľavami, ktoré môžete získať.

Naše najbližšie kurzy MS Office

Všeobecný administratívny pracovník - Microsoft Office

 • 29.05.2024 - 28.06.2024
 • 8:00 - 12:00
 • Zvolen
 • Akadémia vzdelávania Zvolen
 • 450,-€
 • Online prihláška
Udalosti
 • Všeobecný administratívny pracovník - Microsoft Office
  • 29.05.2024 - 28.06.2024
  • 8:00 - 12:00
  • Zvolen
  • Akadémia vzdelávania Zvolen
  • Námestie SNP 25
  • 450,-€
  • Online prihláška

 • Ako sa môžem prihlásiť

  Môžete využiť niektorú z viacerých možností ako sa prihlásiť na ktorýkoľvek z našich kurzov:
  1. Využite našu online prihlášku.
  2. Prihláste sa prostredníctvom emailu na adrese avzv@avzvolen.sk
  3. Zavolajte nám v pracovných dňoch v čase 08:00 – 17:00 na telefóne čísla +421902930206 alebo +421902930207.
  4. Alebo nás navštívte osobne na adrese Nám. SNP 25, Zvolen.

  Obsah kurzu MS Office

  V dnešnej dobe sa bez ovládania wordu či excelu v práci nezaobídete. Náš kurz balíka Microsoft Office obsahuje všetko čo môžete potrebovať v zamestnaní pri práci. Obsahuje moduly ZÁKLADY PC, WORD, EXCEL, POWERPOINT, OUTLOOK, ACCESS a mnoho praktických príkladov využitia jednotlivých programov či už v práci alebo aj doma. Vhodný aj ako rekvalifikačný kurz cez REPAS alebo KOMPAS+.

  Modul 1 – základy MS Office

  • Základy práce s počítačom
  • MS Word od ZAČIATOČNÍKA do úrovne POKROČILÝ
  • MS Excel od ZAČIATOČNÍKA do úrovne POKROČILÝ
  • MS PowerPoint od ZAČIATOČNÍKA do úrovne POKROČILÝ
  • MS Outlook od ZAČIATOČNÍKA do úrovne POKROČILÝ
  • Možnosti využitia balíka MS Office v praxi

  Každý s jednotlivých modulov sa dá objednať aj samostatne vrámci našich počítačových kurzov.

  Prečo si vybrať práve nás?

  Rokmi overená kvalita

  Pôvodná Akadémia vzdelávania vznikla už v roku 1952. Od roku 1995 pôsobila ako nezávislé občianske združenie. Nasledovníkom Akadémie vzdelávania vo Vašom regióne je Akadémia vzdelávania Zvolen, ktorá stavia na dlhoročne vytváraných postupoch vzdelávania a na skúsenostiach pri vzdelávaní státisícov študujúcich.

  Priaznivé ceny

  Pri tvorbe cien zohľadňujeme vždy aj možnosti a kúpyschopnosť obyvateľov nášho regiónu. A darí sa nám to. Prinášame tak rokmi overenú, vysokú kvalitu vzdelávania, flexibilný a ľudský prístup ku klientom a pritom patríme k najlacnejším spomedzi konkurencie. Väčšinu našich kurzov je možné absolvovať aj úplne zadarmo prostredníctvom projektov REPAS a KOMPAS cez úrady práce, sociálnych vecí a rodiny.

  Študujte blízko domova

  Poskytujeme naše kurzy už v piatich mestách stredného Slovenska - Zvolen, Banská Bystrica, Žiar nad Hronom, Detva, Krupina. Jednodňové školenia a semináre organizujeme po celom Slovensku. Naše jazykové, počítačové, odborné a rekvalifikačné kurzy nájdete aj vo vašej blízkosti. Rovnako v týchto mestách poskytujeme možnosť doučovania a vnútrofiremného vzdelávania.

  Osobný prístup

  Jednou z našich priorít je osobný a ľudský prístup ku každému klientovi. Naplnenie jeho potrieb, možností a cieľov je pre nás veľmi dôležité. Preto pri tvorbe zloženia kurzov, tvorbe rozvrhu, výbere lektora ako aj pri tvorbe plánu vzdelávania vždy dbáme práve na potreby, možnosti a ciele našich klientov aby vzdelávanie naplnilo jeho očakávania bolo pre neho príjemným zážitkom a nie ďalšou stresujúcou udalosťou.

  Priestor pre Vaše otázky: