Počítačové kurzy a školenia

Počítačové kurzy

Aby bol počítač pomocník a nie strašiak

Počítačové kurzy Akadémie vzdelávania Vám ponúkajú možnosť naučiť sa naplno  využívať kancelársky balík MS Office, analyzovať údaje pomocou programu MS Excel, zvládnuť online marketing či SEO a mnoho iného. Takže či už potrebujete ovládať Excel, Word, vytvárať webové stránky, či niečo iné, využite našu širokú ponuku PC kurzov.

ŠTUDUJTE BLÍZKO DOMOVA

kurzy a školenia Zvolen

Zvolen

Vo Zvolenej počítačové kurzy prebiehajú priamo v Akadémii vzdelávania Zvolen naša adresa je Námestíe SNP 25.

kurzy a školenia Banská Bystrica

Banská Bystrica

V Banskej Bystrici naše kurzy prebiehajú v priestoroch AULY Slovenskej zdravotníckej univerzity na Bernolákovej ulici.

kurzy a školenia Žiar nad Hronom

Žiar nad Hronom

V Žiari nad Hronom prebiehajú kurzy v priestoroch Súkromnej strednej odbornej školy pedagogickej EBG na Námestí Matice slovenskej 23.

ŠIROKÁ PONUKA KURZOV

Potrebujete ovládať kancelársky balík MS Office? Či už je to Word, Excel, PowerPoint, Outlook alebo Access, v našich kurzoch sa naučíte využívať potenciál balíka Office ako celku

Excel je úžasný nástroj pre výpočty, prezentáciu výsledkov, analýzu dát a procesov a mnoho iného. Ak sa chcete naučiť využívať potenciál Excelu vo svoj prospech neváhajte sa prihlásiť na niektorý z našich kurzov MS EXCEL.

Naučíme Vás ovládať Váš počítač presne na to čo potrebujete. Chcete sa naučiť základy aby ste mohli nastúpiť do zamestnania?  Alebo chcete zostať v kontakte s rodinou či priateľmi v zahraničí? Či poprípade chcete využívať počítač na zábavu? Žiadny problém pre nás. Zrozumiteľnou formou Vás naučíme všetko čo potrebujete vedie. Aby sa počítač stal Vašim priateľom.

Optimalizácia pre vyhľadávače alebo tiež SEO (search engine optimization) je čoraz dôležitejšia úlohe pre každú firmu. Či už máte klasický obchod, výrobnú firmu, ponúkate služby alebo podnikáte online je SEO pre Vás dôležité. Na Slovensku si to mnoho firiem ešte neuvedomuje, ale práve optimalizácia pre vyhľadávače môže byť kľúčom k úspechu vo Vašom podnikaní. Vaši potenciálny klienti sú čoraz viac práve na internete. Čo potrebujú nájdu práve tam. Takže sa nechajte nájsť a prilákajte nových klientov.

Zamyslite sa nad tým ako vyhľadávate informácie, firmy a ponuky práve Vy. Čoraz viac ľudí na túto otázku odpovedá „Na internete“. Internet je svet, kde Vaša propagácia dostáva úplne iné možnosti. Vyhľadávače ako GOOGLE, sociálne siete ako FACEBOOK, videá na YOUTUBE, cielené E-mailové kampane a mnoho iného sú cesty ako prilákať nových zákazníkov. A nemusí Vás to stáť veľa peňazí. Mnohé veci so správnymi znalosťami, nahou a časom dokážete úplne zadarmo. Naše počítačové kurzy na tému ONLINE MARKETING Vám samozrejme predstavia aj možnosti platene reklamy online. Ktorú cestu si potom vyberiete bude len a len na Vás.

WordPress publikačný systém pre webové stránky. Je zadarmo, na jeho ovládanie nepotrebujete žiadny programovací jazyk a jeho možnosti sú obrovské. Vedeli ste, že viac ako 12% všetkých stránok na internete je vytvorených práve pomocou WordPress? Ak teda chcete vytvárať stránky sami a nechcete sa učiť programovať, je WordPress pre Vás správna voľba.

Word ako textový procesor je určite najpoužívanejší na celom svete. Len ťažko nájdete kanceláriu kde by ho nemali. Dôvodom je jeho široká funkcionalita a možnosti úprav textu, ktoré sa neustále rozširujú a zdokonaľujú.

Databázový systém MS Access je vhodný pre každého, kto potrebuje vytvárať databázy, prepájať ich a využívať ich potenciál naplno. Access nie je náročné sa naučiť ovládať a poskytuje užívateľom mnoho možností ako spravovať aj veľmi veľké databázy. Umožňuje po prepojení tabuliek vytvárať aplikácie šité na mieru priamo Vašim potrebám a potrebám Vášho podnikania.

Outlook ľudia primárne využívajú ako mailového klienta, no nie je to všetko čo dokáže. Má mnoho iných funkcií, ktoré Vám pomôžu zorganizovať Váš čas, kontakty, úlohy či schôdzky. Rovnako je úžasným pomocníkom pri riadení tímu alebo ich pri spolupráci na rôznych projektoch. Ak teda chcete Outlook využívať na maximum, využite niektorý z našich počítačových kurzov na tému MS Outlook.

Potrebujete urobiť prezentáciu. Nech už je to na prednášku, obhajobu diplomovej práce či na poradu je program MS PowerPoint to pravé pre Vás. Jednoduché ovládanie, široké možnosti a skvelý dizajn Vašich prezentácií, to všetko môžete docieliť ak budete ovládať program PowerPoint.