PC základy - Počítačové kurzy Zvolen

PC základy

Naučíme Vás ovládať Váš počítač presne na to čo potrebujete. Chcete sa naučiť základy aby ste mohli nastúpiť do zamestnania?  Alebo chcete zostať v kontakte s rodinou či priateľmi v zahraničí? Či poprípade chcete využívať počítač na zábavu? Žiadny problém pre nás. Zrozumiteľnou formou Vás naučíme všetko čo potrebujete vedieť. Aby už počítač nebol viac Vašim nepriateľom.

Naše kurzy počítačových základov

Názov kurzu

Najbližšie termíny

Cena

Prihláška

PC pre začiatočníkov
09.04.2018 – 30.04.2018
50,- € / 15 hodín
PC pre seniorov
09.04.2018 – 30.04.2018
50- € / 15 hodín

Firemné "IN HOUSE" vzdelávanie

Okrem klasických kurzov poskytujeme firemným klientom aj možnosť vzdelávania formou tzv. „IN HOUSE“ kurzov. To znamená kurzy prebiehajú priamo vo Vašej firme v pracovnej dobe či pred alebo po nej. Sú prispôsobené konkrétnym potrebám a požiadavkám Vašej spoločnosti. V skupinovej či individuálnej forme poskytujeme prvotriedne PC kurzy vedené overenými lektormi Akadémie vzdelávania Zvolen.

V prípade záujmu o „IN HOUSE“ kurzy nás neváhajte kontaktovať a mi Vám pripravíme cenovú ponuku na kurz „šitý na mieru“.

Individuálne hodiny

Chcete sa vzdelávať individuálne. Chcete mať kurz pripravený priamo Vašim potrebám. Potrebujete kurz s individuálnym rozvrhom presne pre Vás. Využite našu možnosť individuálnych kurzov. Lektor sa venuje počas hodiny len Vám.  Cena individuálnej hodiny je 15 € za 60 minútovú hodinu. Počet hodín, ktoré potrebujete je len vaša voľba.