Jazykové kurzy

Jazykové kurzy

8 jazykov v 5 mestách aj online

ŠIROKÁ PONUKA JAZYKOV

Angličtina

Anglický jazyk je vo svete jazyk číslo jeden. Komunikácia v angličtine je potrebná nie len v anglicky hovoriacich krajinách, ale aj všade pri obchodnej komunikácii. V globalizovanom svete je angličtina takmer nevyhnutnosťou.

Nemčina

Nemecký jazyk je druhý najštudovanejší cudzí jazyk u nás. Veľké množstvo firiem komunikuje práve s partnermi v Rakúsku alebo Nemecku. Rovnako veľa slovenských občanov pracuje, študuje alebo má priateľov v nemecky hovoriacich krajinách.

Taliančina

Taliansky jazyk je čoraz populárnejší ako cudzí jazyk. Taliančina je atraktívna pre svoju temperamentnosť a romantickosť. Sme očarení ich históriou, architektúrou, kultúrou, gastronómiou a samozrejme slnkom a piesočnými plážami.

španielsky jazyk

Španielčina

Španielsky jazyk patrí tiež k najrozšírenejším na celom svete. Španielsko je druhou najväčšou krajinou EU. Či už sa chystáte priamo do Reino de España alebo do južnej či strednej Ameriky, tam všade sa dorozumiete španielsky.

Francúzština

Francúzsky jazyk mnohí považujú za najromantickejší zo všetkých. Už ste boli v Paríži a videli ste Eiffelovku, Louvre alebo Katedrálu Notre-Dame? Takže, keď sa Vás nabudúce niekto opýta "Palez vous francais?" nech je Vaša odpoveď "Oui!"

Ruština

Ruský jazyk opäť získava popularitu ako cudzí jazyk. Ruština je materinský jazyk cárov, Puškina, Dostojevského, Lermontova ale aj Gagarina a mnohých ďalších velikánov z ruskej histórie, kultúry a vedy. Začať s ruským jazykom úplne od začiatkov alebo oprášiť zabudnuté vedomosti ruštiny Vám pomôžu slovenskí alebo ruskí lektori.

Maďarčina

Maďarsko je veľa ľuďmi vnímané ako krajina kúpeľov, vína a ostrých jedál. Ovládať maďarčinu, jazyk našich južných susedov, je pre mnohých nutnosť, či už zo súkromných alebo obchodných dôvodov. Alebo chcete skúmať našu čiastočne spoločnú históriu, alebo dokumenty v maďarskom jazyku ? Nepremeškajte naše kurzy maďarčiny pre začiatočníkov aj pokročilých.

Slovenčina

Slovenský jazyk ako cudzí jazyk pre záujemcov ktorí chcú žiť, pracovať, poznávať a objavovať Slovensko, ktoré je výnimočnou a zaujímavou krajinou. Radi pomôžeme Vašim známym alebo zamestnancom nech už pochádzajú zo všetkých kútov sveta so slovenčinou od základov až po maturitnú znalosť slovenského jazyka.

JAZYKOVÉ KURZY BLÍZKO DOMOVA

Online

Online jazykové kurzy ponúkajú možnosť študovať z pohodlia domova. Široká ponuka jazykov a úrovní.

kurzy a školenia Zvolen

Zvolen

Vo Zvolene jazykové kurzy prebiehajú priamo v Akadémii vzdelávania Zvolen naša adresa je Námestíe SNP 25.

kurzy a školenia Banská Bystrica

Banská Bystrica

V Banskej Bystrici naše jazykové kurzy prebiehajú v priestoroch AULY Slovenskej zdravotníckej univerzity na Bernolákovej ulici.

kurzy a školenia Žiar nad Hronom

Žiar nad Hronom

V Žiari nad Hronom prebiehajú jazykové kurzy v priestoroch Súkromnej strednej odbornej školy pedagogickej EBG na Námestí Matice slovenskej 23.

Detva

Detva

V Detve naše kurzy prebiehajú v priestoroch 4. základnej školy Juraj Thurzu na ulici A. Bernoláka 20.

Krupina

V Detve naše kurzy prebiehajú v priestoroch 4. základnej školy Juraj Thurzu na ulici A. Bernoláka 20.

Prečo si vybrať práve nás?

Rokmi overená kvalita

Pôvodná Akadémia vzdelávania vznikla už v roku 1952. Od roku 1995 pôsobila ako nezávislé občianske združenie. Nasledovníkom Akadémie vzdelávania vo Vašom regióne je Akadémia vzdelávania Zvolen, ktorá stavia na dlhoročne vytváraných postupoch vzdelávania a na skúsenostiach pri vzdelávaní státisícov študujúcich.

Priaznivé ceny

Pri tvorbe cien zohľadňujeme vždy aj možnosti a kúpyschopnosť obyvateľov nášho regiónu. A darí sa nám to. Prinášame tak rokmi overenú, vysokú kvalitu vzdelávania, flexibilný a ľudský prístup ku klientom a pritom patríme k najlacnejším spomedzi konkurencie. Väčšinu našich kurzov je možné absolvovať aj úplne zadarmo prostredníctvom projektov REPAS a KOMPAS cez úrady práce, sociálnych vecí a rodiny.

Študujte blízko domova

Poskytujeme naše kurzy už v piatich mestách stredného Slovenska - Zvolen, Banská Bystrica, Žiar nad Hronom, Detva, Krupina. Jednodňové školenia a semináre organizujeme po celom Slovensku. Naše jazykové, počítačové, odborné a rekvalifikačné kurzy nájdete aj vo vašej blízkosti. Rovnako v týchto mestách poskytujeme možnosť doučovania a vnútrofiremného vzdelávania.

Osobný prístup

Jednou z našich priorít je osobný a ľudský prístup ku každému klientovi. Naplnenie jeho potrieb, možností a cieľov je pre nás veľmi dôležité. Preto pri tvorbe zloženia kurzov, tvorbe rozvrhu, výbere lektora ako aj pri tvorbe plánu vzdelávania vždy dbáme práve na potreby, možnosti a ciele našich klientov aby vzdelávanie naplnilo jeho očakávania bolo pre neho príjemným zážitkom a nie ďalšou stresujúcou udalosťou.

Firemné "IN HOUSE" jazykové kurzy

Okrem klasických kurzov poskytujeme firemným klientom aj možnosť vzdelávania formou tzv. „IN HOUSE“ kurzov. To znamená kurzy prebiehajú priamo vo Vašej firme v pracovnej dobe či pred alebo po nej. Sú prispôsobené konkrétnym potrebám a požiadavkám Vašej spoločnosti. V skupinovej či individuálnej forme poskytujeme prvotriedne jazykové kurzy vedené overenými lektormi Akadémie vzdelávania Zvolen.

V prípade záujmu o „IN HOUSE“ kurzy nás neváhajte kontaktovať a mi Vám pripravíme cenovú ponuku na kurz „šitý na mieru“.

Individuálne hodiny cudzích jazykov

Chcete sa vzdelávať individuálne. Chcete mať kurz pripravený priamo Vašim potrebám. Potrebujete kurz s individuálnym rozvrhom presne pre Vás. Využite našu možnosť individuálnych kurzov. Lektor sa venuje počas hodiny len Vám.  Cena individuálnej hodiny je 17 € za 60 minútovú hodinu. Počet hodín, ktoré potrebujete je len vaša voľba.

Doučovanie cudzích jazykov

Potrebujete sa pripraviť na dôležitú skúšku, prijímacie konanie alebo maturitu. Alebo potrebujete len zlepšiť svoje výsledky v škole. Pre vás sme pripravili možnosť doučovania s lektormi a profesionálnymi učiteľmi s dlhoročnými skúsenosťami. Cena doučovania je v individuálnej forme 17 € za 60 minútovú hodinu alebo v skupinovej forme podľa štandardného cenníka kurzov.

Radi zodpovieme všetky vaše otázky.