Doučovanie Zvolen

Doučovanie u nás nie je ako v škole. Hlavná je pre nás koncentrácia na žiaka a študenta, jeho ciele a potreby.

„Všetko, čo nás stretne, zanecháva stopy. Všetko nepozorovane prispieva k nášmu vzdelaniu.“ Johann Wolfgang von Goethe

Načou snahou je hlavne zvýšiť vedomosti a rozhľad študentov a žiakov vo vybranom predmete a to bez stresu a v pohode.

Akadémia vzdelávania Zvolen Vám  v tejto rýchlej dobe rada poskytne služby vzdelávania, ak si potrebujete osvojiť  už prednášanú tému v oblasti:

  • Jazykového vzdelávania
  • PC vzdelávania
  • Ekonomického vzdelávania
  • Matematiky
  • Iné

Cieľová skupina : ZŠ / SŠ / VŠ / dospelí

„Dúfam, že budem študentom až do konca života.“ Anton Pavlovič Čechov

„Učiť sa bez premýšľania je zbytočné. Premýšľať bez učenia je nebezpečné.“ Konfucius.

Doučovanie matematiky

Je matematika problém? Doučovanie z matematiky u nás prebieha inou formou ako v škole. Dbáme hlavne na pochopenie problematiky bez zbytočných stresov. Dôkladné precvičenie problémového učiva. Tempo prispôsobujeme potrebám žiakov a študentov.

Doučovanie slovenčiny

Slovenský jazyk a literatúra môže byť komplikovaným predmetom. Snažíme sa hlavne o pochopenie učiva bez stresu a bifľovania. Naši skúsení lektori prispôsobujú svoje učebné metódy presne potrebám detí tak aby sa výsledky dostavili čo najskôr.

Doučovanie cudzích jazykov

Angličtina, nemčina, ruština, taliančina, španielčina, francúzština. Široká ponuka jazykov a úrovní. Ak potrebujete klasické doučovanie, prípravu na maturitu či prijímacie pohovory.

Doučovanie školských predmetov

Ak potrebujete doučovanie z konkrétneho predmetu v škole, neváhajte nás kontaktovať. Naša široká databáza lektorov nám umožňuje postaviť Vám doučovanie na mieru.

Príprava na monitor 9

Pripravili sme pr e Vás špecialitovaný prípravný kurz na“Monitor9″. Testovaní budú všetci žiaci deviateho ročníka základnej školy v predmetoch slovenský jazyk a literatúra ako aj matematika. výsledok tohto testovania môže pre vaše dieťa značne uľahšiť prijatie na strednú školu nakoľko mnohú z nich si vyberajú študentov aj na základe testovania „monitor 9“. Viac informácií o týchto kurzoch nájdete tu. Testy a výsledky z minulých rokov nájdete aj na stránke Národného ústavu certifikovaných meraní vzdelávania (NUCEM). 

Príprava na monitor 5

Potrebujete pripraviť svoje dieťa na testovanie Monitor 5. Naši skúsení lektori s dlhoročnou praxou vedia presne na čo sa zamerať a poznajú tie najlepšie metódy ako motivovať Vaše dieťa pri učení.

Príprava na prijímacie pohovory

Či už sa pripravujete na prijímacie pohory na strednú školu, univerzitu alebo osemročné gymnázium, vieme zabezoečiť doučovanie pre každého. Pripravíme Vás na akékoľvek skúšky či testovanie. A to všetko bez stresu a nervov.

Ako sa môžem prihlásiť na doučovanie

Môžete využiť niektorú z viacerých možností ako sa prihlásiť na ktorýkoľvek z našich kurzov:
  1. Využite našu online prihlášku.
  2. Prihláste sa prostredníctvom emailu na adrese avzv@avzvolen.sk
  3. Zavolajte nám v pracovných dňoch v čase 08:00 – 17:00 na telefóne čísla +421902930206 alebo +421902930207.
  4. Alebo nás navštívte osobne na adrese Nám. SNP 25, Zvolen.

Miesto konania kurzov

Doučovenie spravidla prebieha priamo v Akadémii vzdelávania Zvolen na Námestí SNP č. 25. V svojich prietoroch máme všetko potrebné vybavenie pre kvalitnú efektívnu výučbu a doučovanie.

Prečo si vybrať práve nás?

Rokmi overená kvalita

Pôvodná Akadémia vzdelávania vznikla už v roku 1952. Od roku 1995 pôsobila ako nezávislé občianske združenie. Nasledovníkom Akadémie vzdelávania vo Vašom regióne je Akadémia vzdelávania Zvolen, ktorá stavia na dlhoročne vytváraných postupoch vzdelávania a na skúsenostiach pri vzdelávaní státisícov študujúcich.

Priaznivé ceny

Pri tvorbe cien zohľadňujeme vždy aj možnosti a kúpyschopnosť obyvateľov nášho regiónu. A darí sa nám to. Prinášame tak rokmi overenú, vysokú kvalitu vzdelávania, flexibilný a ľudský prístup ku klientom a pritom patríme k najlacnejším spomedzi konkurencie. Väčšinu našich kurzov je možné absolvovať aj úplne zadarmo prostredníctvom projektov REPAS a KOMPAS cez úrady práce, sociálnych vecí a rodiny.

Študujte blízko domova

Poskytujeme naše kurzy už v piatich mestách stredného Slovenska - Zvolen, Banská Bystrica, Žiar nad Hronom, Detva, Krupina. Jednodňové školenia a semináre organizujeme po celom Slovensku. Naše jazykové, počítačové, odborné a rekvalifikačné kurzy nájdete aj vo vašej blízkosti. Rovnako v týchto mestách poskytujeme možnosť doučovania a vnútrofiremného vzdelávania.

Osobný prístup

Jednou z našich priorít je osobný a ľudský prístup ku každému klientovi. Naplnenie jeho potrieb, možností a cieľov je pre nás veľmi dôležité. Preto pri tvorbe zloženia kurzov, tvorbe rozvrhu, výbere lektora ako aj pri tvorbe plánu vzdelávania vždy dbáme práve na potreby, možnosti a ciele našich klientov aby vzdelávanie naplnilo jeho očakávania bolo pre neho príjemným zážitkom a nie ďalšou stresujúcou udalosťou.

Radi zodpovieme všetky vaše otázky.