kurz SEO - optimalizácia pre vyhľadávače

Kurz SEO - optimalizácia pre vyhľadávače

SEO je skratka anglických slov „search engine optimization“ alebo teda optimalizácia pre vyhľadávače. Ak chcete aby vaša webová stránka dosahovala výsledky, potrebujete ju optimalizovať. Prečo? Zamyslite sa nad tým ako hľadáte informácie na internete. Väčšina asi odpovie, že použije Google alebo Bing či Yahoo. A štatistiky hovoria jasne. Prvých 10 výsledkov vo vyhľadávaní priláka takmer 90% zákazníkov.  Takže ak ste na mieste 90, čo je 9. strana v Google, zamyslite sa: „Ako často sa dostanete na deviatu stranu výsledkov.?“ Skoro nikdy. Preto je SEO optimalizácia tak dôležitá. Preto využite náš kurz SEO a naučte sa čo je to SEO, ako má vyzerať vaša web stránka z pohľadu SEO, ako postúpiť vo výsledkoch na popredné priečky bez zbytočných nákladov na služby externých firiem a mnoho ďalšieho.

Naše kurzy SEO

Žiadne Udalosti
Udalosti
  • Žiadne udalosti
  • Firemné "IN HOUSE" vzdelávanie

    Okrem klasických kurzov poskytujeme firemným klientom aj možnosť vzdelávania formou tzv. „IN HOUSE“ kurzov. To znamená kurzy prebiehajú priamo vo Vašej firme v pracovnej dobe či pred alebo po nej. Sú prispôsobené konkrétnym potrebám a požiadavkám Vašej spoločnosti. V skupinovej či individuálnej forme poskytujeme prvotriedne PC kurzy vedené overenými lektormi Akadémie vzdelávania Zvolen.

    V prípade záujmu o „IN HOUSE“ kurzy nás neváhajte kontaktovať a mi Vám pripravíme cenovú ponuku na kurz „šitý na mieru“.

    Individuálne hodiny

    Chcete sa vzdelávať individuálne. Chcete mať kurz pripravený priamo Vašim potrebám. Potrebujete kurz s individuálnym rozvrhom presne pre Vás. Využite našu možnosť individuálnych kurzov. Lektor sa venuje počas hodiny len Vám.  Cena individuálnej hodiny je 15 € za 60 minútovú hodinu. Počet hodín, ktoré potrebujete je len vaša voľba.