Firemné vzdelávanie

Firemné vzdelávanie s Akadémiou vzdelávania Zvolen – váš spoľahlivý partner. Akadémia vzdelávania Zvolen má dlhoročné skúsenosti vo firemnom vzdelávaní založenom  na vzájomnej spolupráci s cieľom dosiahnuť maximálnu efektivitu výučby s čo najväčšou návratnosťou investovaných finančných prostriedkov. Našou snahou je optimálne sa prispôsobiť potrebám a cieľom Vašej firmy a našim profesionálnym prístupom vytvoriť efektívny  program, ktorý prinesie úspech Vašej spoločnosti na súčasnom trhu práce. Aktuálne poskytujeme firemnú výučbu v mnohých menších či veľkých firmách a spoločnostiach, chránime súkromie klientov a preto Vám len na vyžiadanie radi dodáme doplňujúce informácie.

Pre firemných klientov spravidla ponúkame:

Školenia na mieru

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam, širokému portfóliu profesionálnych lektorov z mnohých oblastí Vám vieme ponúknuť školenie postavené presne na mieru Vašim potrebám a požiadavkám. Vyžiadajte si cenovú ponuku a popíšte aké školenie by ste chceli zorganizovať pre Vašu spoločnosť. Ostatné nechajte na nás.

Jazykové kurzy

Firemné jazykové vzdelávanie individuálnou alebo skupinovou formou ponúkame v  jazykoch:

Firemné vzdelávanie v jazykoch môže byť poskytovaným benefitom, alebo investíciou do rozvoja firmy. 

Pre zamestnancov Vašej spoločnosti pripravíme  jazykové vzdelávanie podľa zadefinovaných požiadaviek. V prípade, že so vzdelávaním začínate, alebo potrebujete zmenu, radi  Vašu požiadavku s Vami odkonzultujeme, poradíme, poskytneme naše názory a skúsenosti a všetko zrealizujeme.

 Jazykové vzdelávanie prebieha v rovine získania všeobecných komunikačných schopností v cudzích jazykoch, ale aj v podobe špecifického jazykového vzdelávania určeného pre vybrané cieľové (profesijné) skupiny.  Kurzy na seba nadväzujú, zamestnanec môže po skončení všeobecnej časti  výučby pokračovať v business  alebo  špeciálnych kurzoch. To, čo sa chcete naučiť si určujete len Vy sami. Nám záleží na tom, aby naši klienti videli v našich kurzoch svoju možnosť rásť a zlepšovať sa.

Miesto výučby firemného jazykového kurzu záleží od dohody s Vami. Firemný jazykový kurz môže prebiehať v priestoroch Vašej spoločnosti, priestoroch AV, resp. podľa požiadavky a podľa intenzity, ktorú si určujete samy alebo sa môžete inšpirovať našou ponukou.

Súčasťou jazykového vzdelávania je :

 • Priebežná a operatívna konzultácia a riešenia k aktuálnym požiadavkám
 • Pokiaľ si želáte, môže sa zrealizovať jazykový audit, min on-line testovanie
 • Možnosť začať s kurzom kedykoľvek počas kalendárneho roku
 • Študovať všetky jazykové úrovne od úplných začiatočníkov až po skúsených používateľov
 • Prispôsobivosť voči pracovnému harmonogramu zamestnancov
 • Prehľadný spôsob administrácie kurzov Vami preferovanou formou
 • Pokiaľ si želáte, môže sa počas vzdelávacieho procesu uskutočňovať priebežná kontrola
 • Zameranie systému vzdelávania  na vytváraní pozitívneho prístupu zamestnancov k cudziemu jazyku
 • Cena je rôzna a záleží na náročnosti a špecifikách jazykového vzdelávania

Chcete vedieť viac? Prosím kontaktujte nás. Dohodnite si s nami stretnutie, alebo zadefinujte požiadavky a my zašleme návrh .

Počítačové kurzy

Akadémia vzdelávania Zvolen aktuálne ponúka PC kurzy z oblastí:

 • Excel
 • Word
 • PowerPoint
 • Outlook
 • Balík MS Office

Komunikačné školenia

Akadémia vzdelávania Zvolen v spolupráci s profesionálnymi lektormi zabezpečuje firemné vzdelávanie spravidla na témy :

 • Manažérske zručnosti
 • Vedenie a riadenie tímu
 • Efektívne pracovné porady
 • Riešenie konfliktov na pracovisku
 • Profesionálna asistentka / obchodník
 • Motivačné techniky
 • a pod.

Radi odkonzultujeme požiadavky Vašej spoločnosti pre vzdelávanie manažérov resp. zamestnancov a pripravíme návrh realizácie.

Semináre

Akadémia vzdelávania Zvolen organizuje alebo spoluorganizuje odborné semináre a školenia pocelom území SR. Pozrite si našu aktuálnu ponuku seminárov a školení na aktuálne témy, ktorú nájdete tu. Nenašli ste čo potrebujete? Nechajte si od nás spraviť školenie na mieru.

Vyžiadať cenovú ponuku

V prípade záujmu Vám zašleme cenovú ponuku na vzdelávanie Vašich zamestnancov. Školenia môžu pre biehať u nás v Akadémii vzdelávania Zvolen alebo priamo vo Vašej firme. Dlhoročne overená kvalita, profesionálni lektori a naše skúsenosti s vnútrofiremným vzdelávaním sú zárukou Vašej spokojnosti a profesionálneho či osobnostného rastu účastníkov našich školení.

Prečo si vybrať práve nás?

Rokmi overená kvalita

Pôvodná Akadémia vzdelávania vznikla už v roku 1952. Od roku 1995 pôsobila ako nezávislé občianske združenie. Nasledovníkom Akadémie vzdelávania vo Vašom regióne je Akadémia vzdelávania Zvolen, ktorá stavia na dlhoročne vytváraných postupoch vzdelávania a na skúsenostiach pri vzdelávaní státisícov študujúcich.

Priaznivé ceny

Pri tvorbe cien zohľadňujeme vždy aj možnosti a kúpyschopnosť obyvateľov nášho regiónu. A darí sa nám to. Prinášame tak rokmi overenú, vysokú kvalitu vzdelávania, flexibilný a ľudský prístup ku klientom a pritom patríme k najlacnejším spomedzi konkurencie. Väčšinu našich kurzov je možné absolvovať aj úplne zadarmo prostredníctvom projektov REPAS a KOMPAS cez úrady práce, sociálnych vecí a rodiny.

Študujte blízko domova

Poskytujeme naše kurzy už v piatich mestách stredného Slovenska - Zvolen, Banská Bystrica, Žiar nad Hronom, Detva, Krupina. Jednodňové školenia a semináre organizujeme po celom Slovensku. Naše jazykové, počítačové, odborné a rekvalifikačné kurzy nájdete aj vo vašej blízkosti. Rovnako v týchto mestách poskytujeme možnosť doučovania a vnútrofiremného vzdelávania.

Osobný prístup

Jednou z našich priorít je osobný a ľudský prístup ku každému klientovi. Naplnenie jeho potrieb, možností a cieľov je pre nás veľmi dôležité. Preto pri tvorbe zloženia kurzov, tvorbe rozvrhu, výbere lektora ako aj pri tvorbe plánu vzdelávania vždy dbáme práve na potreby, možnosti a ciele našich klientov aby vzdelávanie naplnilo jeho očakávania bolo pre neho príjemným zážitkom a nie ďalšou stresujúcou udalosťou.

Radi zodpovieme všetky vaše otázky.