Nám. SNP 25, 96001 Zvolen - tel: 0902 930 206, 0902 930 207

Španielčina patrí k najrozšírenejším na celom svete. Španielsko je druhou najväčšou krajinou EU. Či už sa chystáte priamo do Reino de España alebo do južnej či strednej Ameriky, tam všade sa dorozumiete španielsky. Poznáte rozsiahlu španielsku históriu a kultúru plnú zmien a objavov?  Ale ak aj nie,  španielčina je veľmi obľúbený jazyk pre svoju ľubozvučnosť,  temperament a rytmus v ňom skrytý. Ak máte chuť sa naučiť tento úžasný jazyk, pripravili sme pre Vás kurzy španielčiny pre úplných  začiatočníkov ako aj pokročilých.

Naše najbližšie kurzy ŠPANIELČINY

Španielčina

09.09.2019 - 20.12.2019
čas podľa dohody
Zvolen

140,-€

Online prihláška

Španielčina

09.09.2019 - 20.12.2019
čas podľa dohody
Žiar nad Hronom

160,-€

Online prihláška

Španielčina

09.09.2019 - 20.12.2019
čas podľa dohody
Banská Bystrica

160,-€

Online prihláška

Udalosti

V prípade záujmu (okrem úplných začiatočníkov) sa kedykoľvek môžete pridať do už bežiacich jazykových kurzov. Podmienky v tomto prípade dohodou.

Firemné "IN HOUSE" vzdelávanie

Okrem klasických kurzov poskytujeme firemným klientom aj možnosť vzdelávania formou tzv. “IN HOUSE” kurzov. To znamená kurzy prebiehajú priamo vo Vašej firme v pracovnej dobe či pred alebo po nej. Sú prispôsobené konkrétnym potrebám a požiadavkám Vašej spoločnosti. V skupinovej či individuálnej forme poskytujeme prvotriedne jazykové kurzy vedené overenými lektormi Akadémie vzdelávania Zvolen.

V prípade záujmu o “IN HOUSE” kurzy nás neváhajte kontaktovať a mi Vám pripravíme cenovú ponuku na kurz “šitý na mieru”.

Individuálne hodiny

Chcete sa vzdelávať individuálne. Chcete mať kurz pripravený priamo Vašim potrebám. Potrebujete kurz s individuálnym rozvrhom presne pre Vás. Využite našu možnosť individuálnych kurzov. Lektor sa venuje počas hodiny len Vám.  Cena individuálnej hodiny je 15 € za 60 minútovú hodinu. Počet hodín, ktoré potrebujete je len vaša voľba.

Doučovanie

Potrebujete sa pripraviť na dôležitú skúšku, prijímacie konanie alebo maturitu. Alebo potrebujete len zlepšiť svoje výsledky v škole. Pre vás sme pripravili možnosť doučovania s lektormi a profesionálnymi učiteľmi s dlhoročnými skúsenosťami. Cena doučovania je v individuálnej forme 15 € za 60 minútovú hodinu alebo v skupinovej forme podľa štandardného cenníka kurzov.

Summary
Kurz španielčina
User Rating
5 based on 3 votes
Service Type
Kurz španielčina
Provider Name
Akadémia vzdelávania Zvolen,
Námestie SNP 25,Zvolen,Banskobystrický kraj-96001,
Telephone No.+421902930206, +421902930207
Area
Zvolen
Description
Španielsky jazyk patrí tiež k najrozšírenejším na celom svete. Španielsko je druhou najväčšou krajinou EU. Či už sa chystáte priamo do Reino de España alebo do južnej či strednej Ameriky, tam všade sa dorozumiete španielsky. Poznáte rozsiahlu španielsku históriu a kultúru plnú zmien a objavov? Ale ak aj nie, španielčina je veľmi obľúbený jazyk pre svoju ľubozvučnosť, temperament a rytmus v ňom skrytý. Ak máte chuť sa naučiť tento úžasný jazyk, pripravili sme pre Vás kurzy španielčiny pre úplných začiatočníkov ako aj pokročilých.