Maďarský jazyk

Dopoludnia aj po práci

Kurzy v 4 mestách

Prezenčne alebo online

V pohode a bez stresu

Maďarský jazyk je pre mnoho Slovákov rodným jazykom.   Maďarsko je  veľa ľuďmi vnímané ako krajina kúpeľov, vína a ostrých jedál.  Ovládať maďarčinu,  jazyk našich južných susedov, je  pre mnohých nutnosť,  či už zo súkromných alebo obchodných dôvodov. Alebo chcete skúmať našu čiastočne spoločnú históriu, alebo dokumenty v maďarskom jazyku ? Nepremeškajte naše kurzy maďarčiny pre začiatočníkov aj pokročilých.

Naše najbližšie kurzy MAĎARČINY

Žiadne Udalosti
Udalosti
 • Žiadne udalosti
 • V prípade záujmu (okrem úplných začiatočníkov) sa kedykoľvek môžete pridať do už bežiacich jazykových kurzov. Podmienky v tomto prípade dohodou.

  Firemné "IN HOUSE" vzdelávanie maďarčiny

  Okrem klasických kurzov poskytujeme firemným klientom aj možnosť vzdelávania formou tzv. „IN HOUSE“ kurzov. To znamená kurzy prebiehajú priamo vo Vašej firme v pracovnej dobe či pred alebo po nej. Sú prispôsobené konkrétnym potrebám a požiadavkám Vašej spoločnosti. V skupinovej či individuálnej forme poskytujeme prvotriedne jazykové kurzy vedené overenými lektormi Akadémie vzdelávania Zvolen.

  V prípade záujmu o „IN HOUSE“ kurzy nás neváhajte kontaktovať a mi Vám pripravíme cenovú ponuku na kurz „šitý na mieru“.

  Individuálne hodiny maďarčiny

  Chcete sa vzdelávať individuálne. Chcete mať kurz pripravený priamo Vašim potrebám. Potrebujete kurz s individuálnym rozvrhom presne pre Vás. Využite našu možnosť individuálnych kurzov. Lektor sa venuje počas hodiny len Vám.  Cena individuálnej hodiny je 17 € za 60 minútovú hodinu. Počet hodín, ktoré potrebujete je len vaša voľba.

  Doučovanie maďarčiny

  Potrebujete sa pripraviť na dôležitú skúšku, prijímacie konanie alebo maturitu. Alebo potrebujete len zlepšiť svoje výsledky v škole. Pre vás sme pripravili možnosť doučovania s lektormi a profesionálnymi učiteľmi s dlhoročnými skúsenosťami. Cena doučovania je v individuálnej forme 17 € za 60 minútovú hodinu alebo v skupinovej forme podľa štandardného cenníka kurzov.