Rekvalifikačné kurzy Žiar nad Hronom

Rekvalifikačné kurzy Žiar nad Hronom

Rekvalifikačné kurzy Žiar nad Hronom

Rekvalifikačné kurzy Žiar nad Hronom – Vaša príležitosť nájsť nové uplatnenie na trhu práce. Naše rekvalifikačné kurzy v Žiari nad Hronom naštartujú vašu novú kariéru. Všetky naše rekvalifikačné kurzy sú zamerané na praktické použitie a odvíjajú sa od dlhoročných skúseností našich lektorov priamo z praxe. 

Potrebujete poradiť ako vybaviť rekvalifikačné kurzy zadarmo preplatené úradom práce. Pozrite si náš kompletný a detailný popis ako vybaviť REPAS alebo KOMPAS  s radami a tipmi, ktoré sme zistili dlhoročnou praxou a všetkým čo potrebujete vrátane tlačív a termínov.

Študujte zadarmo cez úrad práce.

Akadémia vzdelávania Zvolen ponúka širukú paletu rekvalifikačných kurzov prostredníctvom úradov práce. Takže ak ste uchádzač o zamestnanie a potrebujete rozšíriť či zdokonaliť svoje schopnosti, zručnosti a znalosti sme tu pre Vás. Ako vybaviť REPAS alebo KOMPAS?

Využite zľavy za platbu vopred

Na mnohé naše kurzy poskytujeme zľavu za platbu vopred. Pri každom kurze so zľavou uvádzame dve ceny. Pri pladbe vopred platí pre Vás tá nižšia. Všetky ceny sú konečné. Pozrite si aj našu kopletnú ponuku kurzov spolu s ich cenami a zľavami, ktoré môžete získať.

Odborné akreditované rekvalifikačné kurzy Žiar nad Hronom

Naše odborné rekvalifikačné kurzy sú akreditované priamo Ministerstvom školstva SR. V zozname akreditovaných kurzov MŠSR si môžete overiť platnosť akejkoľvek akreditácie vydanej MŠSR. Zoznam akreditovaných kurzov nájdete tu.

Žiadne Udalosti
 • Kurzy a školenia pre vás pripravujemei
 • Počítačové rekvalifikačné kurzy Žiar nad Hronom

  Žiadne Udalosti
 • Kurzy a školenia pre vás pripravujemei
 • Jazykové rekvalifikačné kurzy Žiar nad Hronom

  Žiadne Udalosti
 • Kurzy a školenia pre vás pripravujemei
 • Ako sa môžem prihlásiť

  Môžete využiť niektorú z viacerých možností ako sa prihlásiť na ktorýkoľvek z našich kurzov:
  1. Využite našu online prihlášku.
  2. Prihláste sa prostredníctvom emailu na adrese avzv@avzvolen.sk
  3. Zavolajte nám v pracovných dňoch v čase 08:00 – 17:00 na telefóne čísla +421902930206 alebo +421902930207.
  4. Alebo nás navštívte osobne na adrese Nám. SNP 25, Zvolen.

  Miesto konania kurzov

  V Źiari nad Hronom momentalne pripravujeme priestory pre naše kurzy. O presnej adrese miesta konania Vás budeme v krátkej dobe informovať.

  Prečo si vybrať práve nás?

  Rokmi overená kvalita

  Pôvodná Akadémia vzdelávania vznikla už v roku 1952. Od roku 1995 pôsobila ako nezávislé občianske združenie. Nasledovníkom Akadémie vzdelávania vo Vašom regióne je Akadémia vzdelávania Zvolen, ktorá stavia na dlhoročne vytváraných postupoch vzdelávania a na skúsenostiach pri vzdelávaní státisícov študujúcich.

  Priaznivé ceny

  Pri tvorbe cien zohľadňujeme vždy aj možnosti a kúpyschopnosť obyvateľov nášho regiónu. A darí sa nám to. Prinášame tak rokmi overenú, vysokú kvalitu vzdelávania, flexibilný a ľudský prístup ku klientom a pritom patríme k najlacnejším spomedzi konkurencie. Väčšinu našich kurzov je možné absolvovať aj úplne zadarmo prostredníctvom projektov REPAS a KOMPAS cez úrady práce, sociálnych vecí a rodiny.

  Študujte blízko domova

  Poskytujeme naše kurzy už v piatich mestách stredného Slovenska - Zvolen, Banská Bystrica, Žiar nad Hronom, Detva, Krupina. Jednodňové školenia a semináre organizujeme po celom Slovensku. Naše jazykové, počítačové, odborné a rekvalifikačné kurzy nájdete aj vo vašej blízkosti. Rovnako v týchto mestách poskytujeme možnosť doučovania a vnútrofiremného vzdelávania.

  Osobný prístup

  Jednou z našich priorít je osobný a ľudský prístup ku každému klientovi. Naplnenie jeho potrieb, možností a cieľov je pre nás veľmi dôležité. Preto pri tvorbe zloženia kurzov, tvorbe rozvrhu, výbere lektora ako aj pri tvorbe plánu vzdelávania vždy dbáme práve na potreby, možnosti a ciele našich klientov aby vzdelávanie naplnilo jeho očakávania bolo pre neho príjemným zážitkom a nie ďalšou stresujúcou udalosťou.

  Radi zodpovieme všetky vaše otázky.