WordPress - Počítačové kurzy Zvolen

WORDPRESS Vytváranie webstránok

WordPress publikačný systém pre webové stránky. Je zadarmo, na jeho ovládanie nepotrebujete žiadny programovací jazyk a jeho možnosti sú obrovské. Vedeli ste, že viac ako 12% všetkých stránok na internete je vytvorených práve pomocou WordPress? Ak teda chcete vytvárať stránky sami a nechcete sa učiť programovať, je WordPress pre Vás správna voľba.

Naše kurzy WORDPRESS

Otvárame podľa záujmu

Firemné "IN HOUSE" vzdelávanie

Okrem klasických kurzov poskytujeme firemným klientom aj možnosť vzdelávania formou tzv. “IN HOUSE” kurzov. To znamená kurzy prebiehajú priamo vo Vašej firme v pracovnej dobe či pred alebo po nej. Sú prispôsobené konkrétnym potrebám a požiadavkám Vašej spoločnosti. V skupinovej či individuálnej forme poskytujeme prvotriedne PC kurzy vedené overenými lektormi Akadémie vzdelávania Zvolen.

V prípade záujmu o “IN HOUSE” kurzy nás neváhajte kontaktovať a mi Vám pripravíme cenovú ponuku na kurz “šitý na mieru”.

Individuálne hodiny

Chcete sa vzdelávať individuálne. Chcete mať kurz pripravený priamo Vašim potrebám. Potrebujete kurz s individuálnym rozvrhom presne pre Vás. Využite našu možnosť individuálnych kurzov. Lektor sa venuje počas hodiny len Vám.  Cena individuálnej hodiny je 15 € za 60 minútovú hodinu. Počet hodín, ktoré potrebujete je len vaša voľba.